Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Drejtori i Agjencisë kundër Korrupsionit, Shaip Havolli infektohet me koronavirus

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Drejtori i Agjencisë kundër Korrupsionit Shaip Havolli, ka rezultuar pozitiv me COVID-19, shkruan Gazeta Blic.Lajmin e ka bërë të ditur Zyra për Informim e AKK-së.

  Në njoftimin e tyre thuhet se Havolli është vetë izoluar, sipas rekomandimeve të dhëna nga IKSHPK.

  Kohëve të fundit ka pasur shtim të rasteve pozitive me COVID-19.Numri total i rasteve pozitive deri më tani është 29.117 raste nga 118.946 persona të dyshimtë dhe 822 viktima.Shtimi i rasteve me koronavirus, ka shtyrë institucionet vendore që të ndërmarrin vendim për shtrëngimin e masave.

  Tashmë kanë hyrë në fuqi masat e reja, në të gjithë Kosovën.

  Shqipëria mbushet me turistë kosovarë falë Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Lajme21 Mars 2023
  Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka komentuar statusin e fundit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me presidentin serb Aleksandar Vuçiq....
  Lajme21 Mars 2023
  Nuk kanë kaluar as 24 orë nga takimi në Ohër dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka tentuar ta bindë opinionin se...
  Lajme21 Mars 2023
  Komuna e Mitrovicës prin me numrin e rasteve sociale. Kjo bën që nevoja për ndihma të jetë e madhe. Ka familje që...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka komentuar për herë të parë dorëheqjen e Shqipe Mjekiqit nga pozita e nënkryetares...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Deputetët në Ugandë kanë miratuar një projekt-ligj të diskutueshëm anti-LGBTQ+, i cili do t’i bënte aktet homoseksuale të dënueshme me vdekje, duke...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Pas edhe një vizite tjetër në Washington dhe aktiviteteve të shumta diplomatike që kanë pasur në Kongres dhe Senat, përfaqësuesit politikë të...
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, duke folur për Planin Evropian, deklaroi se asnjë kryeministër s’ka bërë kaq dëm sikur...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  5 deputetë të Kuvendit në Shqipëri do të lënë mandatin e ligjvënësit për të garuar në elektoralet e 14 majit për kryetar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.