×
 • Vip
 • Vip

  Debati me opinionistët në ‘Prime’, Romeo bën deklaratën e papritur: Jam gati të bëj valixhet…

  FrontOnline
  28 Shkurt 2024

  Romeo Veshaj është shprehur mbrëmë se është gati të marrë valixhet dhe të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP 3”. Këtë e tha mbrëmë gjatë një bisede me Erjola Doçin, teksa po komentonin fjalët që i thanë dy opinionistët, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj.

  Sipas tyre, aktori është duke i bërë presion partneres së tij, Heidi Baci. E pikërisht këto fjalë e kanë prekur Romeon.

  “Janë dy opinionista të vetëm dhe jo 200 milionë shqiptarë. Bëj një ndarje logjike të lojës edhe më beso që nuk do përfshiheni më si çift”, i tha Erjola-Romeos duke u përpjekur që të qetësojë atë.

  Romeo: Çfarë po thoni moj, unë po i jap presion kësaj vajzës? Unë jam gati për të bërë valixhet dhe të dal moja

  Erjola: Kupto diçka Romeo që është një opinion i vetëm

  Romeo: Si një moj ishin te tre

  Erjola: Janë dy opinionista të vetëm dhe jo 200 milionë shqiptarë

  Romeo: Domethënë ata shikojnë 24/7 dhe çfarë thua mojafRomeo Veshaj është shprehur mbrëmë se është gati të marrë valixhet dhe të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP 3”. Këtë e tha mbrëmë gjatë një bisede me Erjola Doçin, teksa po komentonin fjalët që i thanë dy opinionistët, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj

  Erjola: Keni kohë çdo gjë mund të rregullohet në këtë botë

  Romeo: Jo moj jam unë ai që po i fus presion kësaj gocës

  Erjola: Sepse nuk ke bërë një ndarje logjike të lojës

  Romeo: Si të bëj një ndarje moj, çfarë thua?

  Erjola: Bëj një ndarje edhe më beso që nuk do përfshiheni më si çift. Pjesën romantike mbajeni shumë të fshehtë

  Përfito nga zbritja e madhe në NimiTV me pakon DigiPrime!
  Nga Rubrika
  Vip12 Prill 2024
  Nora Istrefi po i shijon ditët e nxehta me diell. Këngëtarja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait me vajzën e saj...
  Vip12 Prill 2024
  Rihanna tregoi anën e saj ‘të egër’ teksa u largua nga festa e ditëlindjes së mikes së saj Melissa Forde të enjten...
  Vip12 Prill 2024
  Modelja 24-vjeçare nga Venezuela, Vilevis Brito, ka vdekur pas një arresti kardiak që erdhi si shkak i nënshtrimit të një operacioni në...
  Të tjera
  Lajme12 Prill 2024
  Avokati Azem Vllasi, thotë se shtetet perëndimore po e tolerojnë presidentin serb, Aleksander Vuçiqin, kjo për arsye që ai të mos shkojë...
  Sport12 Prill 2024
  Ulpiana dhe Vllaznia e Pozheranit përjashtohen nga Liga e Parë. Vendimi është marrë nga Komisioni Disiplinor dhe i Etikës i shkallës së...
  Lajme12 Prill 2024
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka reaguar pas vrasjes së 21-vjeçares në Ferizaj dhe plagosjes së 15-vjeçarit. Krasniqi tha se ajo ishte...
  Lajme12 Prill 2024
  Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të cilët ishin duke garuar me automjetet...
  Lajme12 Prill 2024
  Misioni i OSBE-së në Kosovë ka reaguar pas vrasjes së një 21 vjeçare nga bashkëshortin në Ferizaj.    Ata kanë përgëzuar Policinë e...
  Bota/Rajoni12 Prill 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhet në Francë, në një vizitë zyrtare me ftesë të presidentit Emmanuel Macron. Pas nderimeve ushtarake në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.