×
 • Vip
 • Vip

  Cilin politikan shqiptar do hidhte nga avioni Duda Balje?

  FrontOnline
  19 Dhjetor 2020

  Deputetja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën.

  Në një moment asaj i është kërkuar të zgjidhte mes Edi Ramës dhe Lulëzim Bashës.

  Ajo u pyet se cilin prej tyre do të hidhte nga avioni?

  Balje zgjodhi kreun e PD’së, Bashën.

  Atdhe Xharavina eliminohet nga Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Vip25 Shtator 2023
  Big Mama është një nga këngëtaret dhe moderatoret më të dashura në vendin tonë. Sa i përket jetës sentimentale emri i Big...
  Vip25 Shtator 2023
  Shpesh në rrjet është aluduar mbi marrëdhënien e Sarah Berishës dhe Einxhel Shkirës, pasi dy vajzat nuk janë parë në shoqërinë e...
  Vip25 Shtator 2023
  Ish-banorja e sezonit të parë të “Big Brother Vip Kosova”, Juliana Nura së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Wake Up” ku...
  Të tjera
  Lajme25 Shtator 2023
  Drejtori i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, ka thënë së rreth 30 persona të përfshirë në sulmin ndaj Policisë së Kosovës në...
  Lajme25 Shtator 2023
  Drejtori i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, ka thënë se grupi kriminal serb ishte organizuar nga Milan Radojçiqi. “Ky grup terrorist dyshohet...
  Lajme25 Shtator 2023
  Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës konfirmon për gjetjen e trupit të terroristit të katërt që mbeti i vrarë në sulmin ndaj...
  Lajme25 Shtator 2023
  Policia e Kosovës në mëngjesin e së dielës është sulmuar nga një grup kriminal serb në Banjskë të Zveçanit. Si pasojë e...
  Sport25 Shtator 2023
  Kosova i ka fituar gjashtë medalje në Kampionatin Ballkanik të Karatesë për seniorë dhe veteranë. Kjo garë u mbajt në Tiranë, ndërsa...
  Sport25 Shtator 2023
  Carlo Ancelotti ndihet fajtor për humbjen në derbi nga Atletico Madridi. Real Madridi u mposht 1:3 pasi bëri shumë gabime në mbrojtje....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.