×
 • Vip
 • Vip

  Çfarë ndodhi mes Santianës dhe Bucit pas ‘Prime’ të së premtes? (VIDEO)

  FrontOnline
  04 Dhjetor 2023

  Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë, dy personazhet më të komentuara këto ditë – Santianën dhe Bucin.

  Klipi paraqet prishjen e aleancës së tyre që prej hyrjes së Veronës, partneres së Bucit, dhe jo vetëm.

  Si u përballën dyshja me njëri-tjetrin pas ‘Prime’ të së premtes, kush kërkoi llogari, cilat ishin debatet mes tyre e çfarë thanë banorët e tjerë mbi këtë relacion tashmë të rrënuar – e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

  Maca e zezë sjell super çmime ne Petrol Company!
  Nga Rubrika
  Vip26 Shkurt 2024
  Gani Gërmia i është kthyer sërish një batute që bëri për Alby The Goat në fillim të edicionit të dytë të Big...
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Të tjera
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Parlamenti i Hungarisë miratoi sot ofertën e Suedisë për t’u anëtarësuar në NATO, duke pastruar pengesën e fundit për vendin për t’u...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Departamenti amerikan i Mbrojtjes ka njoftuar për vizitën e drejtorit kryesor për Politikat Europiane të NATO-s, Alton Buland në Kosovë. Departamenti amerikan...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Qeveria ka pranuar që çështja e dinarit të diskutohet me Serbinë në Bruksel në...
  Sport26 Shkurt 2024
  Ballkani sot (e hënë) përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, ka bërë të ditur se kanë vazhduar bashkëpunimin...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Presidentja Vjosa Osmani, e cila po qëndron për vizitë në Katar, është pritur në takim nga Emiri i Katarit, Sheikh Tamim Bin...
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Teksa Shqipëria për pak ditë do të organizojë Samitin për Ukrainën, ministri i Punëve të Jashtme, Igli Hasani, në sesionin e 55...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.