×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Cedomir Jovanoviq shtrihet në spital pas simptomave të Covid-19

  FrontOnline
  30 Qershor 2020

  Politikani serb, Cedomir Jovanoviq, është shtruar në spital, pas disa problemeve që ka pasur me mushkëritë.

  Siç shkruan B92, Jovanoviq ka pneumoni dhe gjendet i shtrirë në spital që nga mbrëmja e së hënës.

  Jovanoviq dyshohet se ka pasur kontakt me një person i cili ka rezultuar i infektuar me COVID-19, derisa pritet që shumë shpejtë të dalin rezultatet edhe për të.

  Kontakte me persona të infektuar raportohet që kanë pasur edhe Aleksander Vucic dhe kryeministrja Ana Brnabiq.

  Megjithatë nuk dihet nëse janë testuar për COVID-19.

  KEDS fillon pilot projektin për inspektimin e rrjetit elektrik me dron
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni20 Qershor 2024
  Policia hungareze ka arrestuar një shtetas kosovar pasi e kapi duke tentuar të kontrabandonte 11 kilogramë marihuanë në Hungari përmes kufirit serbo-hungarez....
  Bota/Rajoni20 Qershor 2024
  Si pasojë e aktivizimit të një pajisjeje shpërthyese në Cetinje të Malit të Zi, janë vrarë dy persona dhe tre të tjerë...
  Bota/Rajoni20 Qershor 2024
  Emisari i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë – Serbi, Miroslav Lajçak gjatë vizitës së tij në Beograd është takuar me ministrin e...
  Të tjera
  Lajme20 Qershor 2024
  Zyra e Sekretarit amerikan të Shtetit, për Çështjet Globale të Grave ka shpërndarë thirrjen e presidentes Vjosa Osmani, për të eliminuar dhunën...
  Lajme20 Qershor 2024
  Në kuadër të planit investiv njëvjeçar, KEDS është duke bërë implementimin e projekteve kapitale nëpër lokalitete të shumta të Kosovës. Një projekt...
  Lajme20 Qershor 2024
  Ish-ministri i shëndetësisë, Ferid Agani, për “Front Online”, deklaron se Kosova nuk ka nevojë për ligj të ri për Sigurime Shëndetësore, pasi që, sipas...
  Kronika20 Qershor 2024
  Një mjet shpërthyes dyshohet se është gjetur në rrugën “Shpëtim Robaj” në Taukbahqe. Për "Front Online" e ka konfirmuar rastin zëdhënësja e...
  Lajme20 Qershor 2024
  Njohës të ekonomisë e kanë kritikuar ashpër zëvendëskryeministrin e Kosovës, Besnik Bislimi, i cili tha të mërkurën se nga vendi nuk po...
  Lajme20 Qershor 2024
  Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Republikës së Kosovës, Besnik Bislimi, mori pjesë mbrëmë në pritjen e organizuar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.