×
 • Vip
 • Vip

  Blero – Edonës: Si të dal prej këtu, kam me shku me të dashurën ku të duam, do të shijojmë jetën

  FrontOnline
  30 Nëntor 2023

  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Edona kanë biseduar mbrëmë gjerë e gjatë.

  Ata kanë folur edhe rreth lidhjeve të tyre, sidomos Blero, i cili siç duket mezi pret ditën që ta shoh prapë të dashurën e tij.

  “Si të dal prej këtu, kemi për të jetuar me të bashkë, ku duam ne, ose në Kosovë, apo Gjermani, anë Amerikë”, është shprehur Blero.

  Ai po ashtu tha se “do ta shijojnë jetën bashkë, dhe të krijojë familje me të”.

  Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm:

  https://www.youtube.com/watch?v=XGyGMqAVn2g

  Punimet në rrjet, KEDS njofton se në këto vende s’do të ketë rrymë
  Nga Rubrika
  Vip21 Shkurt 2024
  Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin. Ai ka pasur përplasje me shumë banorë...
  Vip21 Shkurt 2024
  Koncertet e Madonna-s kanë qenë shumë të ngarkuara së fundmi. Në koncertin e saj të fundit në Seattle, megjithatë, gjithçka dukej se...
  Vip20 Shkurt 2024
  Një skenë e tensionuar ka kapluar shtëpinë e “Big Brother VIP Albania 3” kur një debat mes banoreve u shndërrua në një...
  Të tjera
  Vip21 Shkurt 2024
  Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin. Ai ka pasur përplasje me shumë banorë...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kujtuar prijësit popullor Haxhi Zeka dhe Shaban Polluzha. Haradinaj ka thënë se...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, thotë se vdekja e politikanit opozitar rus, Alexei Navalny, si dhe përfitimet e para të...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryetari i Sindikatës së Punëtorëve të Sektorit Privat, Jusuf Azemi, tha se punëtorët teknik dhe ata të sigurimit fizik të Universitetit të...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Ministri i Mbrojtjes së Finaldën Antti Hakkanen e ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes së Kosovës, Ejup Maqedoncin. Sipas njoftimit...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Koalicioni i OJQ-ve për Mbrojtjen e Fëmijëve – KOMF ka kërkuar veprime të menjëhershme për trajtimin e rastit të vdekjes së katërvjeçares...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.