×
 • Vip
 • Vip

  Beniada ia tregon të pasmet ‘ariut’ në shtëpinë e BB VIP

  FrontOnline
  13 Janar 2022

  Në shtëpinë e Big Brother VIP që ka dje është futur një person i cili po luan rolin e ariut, e që banorët nuk duhet të reagojnë pasi ka të bëjë me provën javore.

  Banorët po e kanë shumë të vështirë tq mos reagojnë ndaj ariut, teksa po krijohen edhe momente gazmore mes tyre.

  Por, pa asnjë reagim nuk ka kaluar Beniada kur sheh që ariu është futur në dhomën e gjumit.

  Madje, modelja shqiptare fillon ta provokojë atë duke ia treguar të pasmet ariut që ndodhej pranë Monikës dhe Arjolës në dhomën e gjumit.

  Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi
  Nga Rubrika
  Vip23 Prill 2024
  Aktorja dhe afaristja e njohur shqiptare që jeton në Zvicër Besa Rraqi Rizmani në episodin e fundit është shfaqur ne serialin e...
  Vip23 Prill 2024
  Vittoria Ceretti dukej sensacionale në një sërë fotografish nga arratisja e saj ekzotike të hënën. Modelja italiane, 25 vjeçe, e cila është...
  Vip23 Prill 2024
  Këngëtari, Luiz Ejlli dhe reperi, Ledri Vula gjatë ditës së sotme kanë publikuar video se bashku. Studio muzikore, i ka bërë bashkë...
  Të tjera
  Lajme23 Prill 2024
  Deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci, është shprehur optimist se Kosova do të kalojë në Këshillin e Ministrave dhe se dërgimi i draft-statutit...
  Bota/Rajoni23 Prill 2024
  Shërbimi i Sigurisë së Ukrainës (SBU) raportohet se ka arrestuar një burrë në Kharkiv i dyshuar se ka ndihmuar sulmet ajrore ruse...
  Lajme23 Prill 2024
  Presidentja e Republikës së Kosovës Vjosa Osmani tha se Kosova nuk kundërshton zbatimin e detyrimeve të veta, por kërkon një marrëveshje të...
  Lajme23 Prill 2024
  Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar regjisorin Samir Karahoda, filmi i të cilit do të shfaqet në festivalin prestigjioz të filmit në Kanë....
  Bota/Rajoni23 Prill 2024
  SPB Tetovë njofton se është denoncuar një rast i shkeljes së heshtjes zgjedhore për zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut. Një 19-vjeçar...
  Lajme23 Prill 2024
  Deputetja nga radhët e AAK-së, Time Kadrijaj raportin e DASH-it lidhur me korrupsionin në Kosovë e ka vlerësuar si konfirmim të skandaleve...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.