×
 • Vip
 • Vip

  Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

  FrontOnline
  26 Shkurt 2024

  Meritoni dhe Ilnisa patën një debat që nuk përfundoi mirë, shkak i gjithë kësaj u bë banorja e re e shtëpisë, Sara Karaj.

  Duket se Ilnisa është bërë xheloze, pasi Meritoni e ftoi atë te shtrati i Ilnisës, e kjo e fundit i kishte thënë atij të shkonë të flenë, pasi ishte vonë.

  Pse ata që pëlqejnë çokollatën kanë arsye për t’u alarmuarRomeo Beckham konfirmon ndarjen me Mia Regan pas pesë viteshBoris Johnson shpjegon pse nuk duhet pasur frikë nga rikthimi i Donald Trump në Shtëpin…“Një klub rus ofron 1.6 milion euro për Drilon Hazrollajn” – drejtori sportiv i Malishe…Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë tr…

  “Është hera e parë që reagon ashtu, kur jam me dikë. Dhe mos bëj këso gjestesh me dalë keq. Është hera e parë dhe e fundit që kur të jem në tavolinë me dikë të caktuar, vjen dhe sillesh ashtu.

  “Është shumë njerëzore, kur dikush të mos ndihet mirë afër dikut, t’i thuash eja shtriju.”

  Ndërsa Ilnisa refuzon që kjo të ndodhë, pasi shtrati është i saj, dhe nuk ka të drejtë të shtrihet askush pa lejen e saj.

  Merioni shprehet më tutje: “Pse s’e respekton shoqërinë time?”

  Ilsina: “Ta respektoj, por jo përmes krevatit tim.”

  Cilësi, gatim dhe shpërblim
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Vip13 Prill 2024
  Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të Big Brother. I ftuar në “Cherry on...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Qytetarët e Kosovës dhe ata të Shqipërisë do të kalojnë përmes pikës kufitare të Vërmicës me procedura të shpejtuara përgjatë 9 muajve...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Një person ka humbur jetën dhe 10 të tjerë janë plagosur pasi një kabinë e teleferikut u përplas me një shtyllë të...
  Lajme13 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka kujtuar masakrën e Studenicës dhe atë të Llashticës ku forcat serbe 25 vjet më parë, me...
  Sport13 Prill 2024
  Synimi i Tottenham për të siguruar një vend në Champions League është goditur të shtunën kur "Spurs" është mposhtur në një ndeshje në "St James`...
  Lajme13 Prill 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka kujtuar sot masakrën e Llashticës së Gjilanit në 25-vjetorin e saj....
  Ekonomi13 Prill 2024
  Aleanca Kosovare e Bizneseve-AKB, Ministria e Punëve të Brendshme e Kosovës dhe Organizata ekonomike SHRBSH nënshkruan Memorandum Bashkëpunimi mes vete me qëllim...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.