×
 • Vip
 • Vip

  Banoret e BB VIP a përdorin telefona?

  FrontOnline
  18 Nëntor 2021

  Ne rrjet disa here kane qarkulluar video te ndryshme, ku degjohen banoret e Big Brother te flasin nen ze per ceshtje telefonash.

  Arjola eshte ajo qe thote bie nje telefon dhe me pas pasohet nga Donaldi, i cili thote se duhet ti mbajne pa audio.

  Disa here eshte bere kjo bisede dhe normalisht ka shkaktuar irritim tek publiku te cilet dyshojne per vertetesine dhe mendojne se banoret po perdorin telefona.

  Gje e cila nuk lejohet dhe eshte nje nder rregullat kryesor te Big Brother dhe normalisht eshte e patolerueshme sepse nuk duhet te kene lidhje me boten jashte.

  Gjithesesi kjo eshte nje shaka qe banoret bejne me njeri tjetrin here pas here, ata nuk kane telefon por thjeshte e bejne si loje!

  https://gotanews.tv/wp-content/uploads/2021/11/IMG_1446.mp4?_=3

   

  Big Brother VIP Albania në NimiTV
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Vip12 Korrik 2024
  Edona James që nga përfundimi i “Big Brother VIP Kosova”, ku ishte finaliste, po jeton në Kosovë. Dikur jeta e saj zhvillohej...
  Vip12 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë pasi publikoi një seri fotografish të reja në...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit Korrektues i Kosovës (ShKK), Ismail Dibrani, ka thënë se dy të arratisurit nga burgu, Faton Hajrizi dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shumica e pagave në Kosovë e sidomos ato të punëtorëve të sektorit publik, nuk e arrijnë vlerën e një page për të...
  Lajme13 Korrik 2024
  Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) ka reaguar ndaj Ligjit të ri për Komisionin e Pavarur të Mediave (KPM), të miratuar të...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Zjarret janë ende aktive në malin Serta në Negotinë si dhe në Shtip në malin Ograzhden pranë kufirit bullgar. Ndërhyrjet si nga...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  SPAK ka lëshuar disa urdhërarreste me vendim gjykate për inceneratorin e Tiranës. Operacioni për ekzekutimin e urdhërarresteve u krye nga agjentët e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kosova si shteti më i ri evropian krenohej me popullsinë më të re. Mirëpo kjo popullsi ka nisur të plaket. Dhe Kosova...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.