×
 • Lajme
 • Lajme

  As “Dulla” nuk u shpëton ndërhyrjeve estetike, rregullon hundën

  FrontOnline
  05 Nëntor 2019

  Avdullah Hasani, Këshilltari i Kryeministrit në largim, Ramush Haradinajt, siç duket ka ndërhyrë në pamjen e tij me operacione estetike, duke rregulluar hundën.

  Një gjë e tillë, mund të vërehet edhe në fotografitë që Hasani i ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook.

  Avdullah Hasani i cili në publik njihet nofkën me ‘Dulla’, ishte emëruar nga kryeministri në largim, Ramush Haradinaj si shef i Task-Forcës kundër drogës në shkolla, ndërsa për çështje operacionale ishte emëruar Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Çalaj.

  Derisa paga e tij është e barasvlershme me pagën e një ministri, ku arrin shumë prej 1270 euro.

  Më poshtë mund të shihni foto nga ndryshimi i tij:

  Petrol Company hap komunitet në Viber për klientët e saj
  Nga Rubrika
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka treguar se si presidentja Vjosa Osmani i ishte kërcënuar lidhur me dekretimin e Kryeprokurorit të Shtetit,...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Deputeti i VV-së, Dimal Basha, ka dhënë një koment për pamjet që publikoi sot RTK teksa Milan Radoiçiq shihet duke rrahur brutalisht...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se Qeveria e Kosovës, për herët të parë e ka prioritetizuar adresimin e dhunës në...
  Të tjera
  Vip27 Shkurt 2024
  Pas debateve të forta në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë nisur dhe rrëfimet personale. Rike Roçi teksa bisedonte me Julin ndau...
  Sport27 Shkurt 2024
  Adrian Bajrami ka rinovuar kontratën me Benfican. Ai është pjesë e ekipit të dytë – Benfica B. Qendërmbrojtësi shqiptar zgjati kontratën deri...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Vendimi për dinarin serb është vendim politik, sipas analistit politik, Imer Mushkolaj, edhe pse, sipas tij, askush nuk e konteston se vendimi...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka shkruar për vizitën e disa deputetëve të Bundestagut gjerman në Kosovë. Ata për dy...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Aksidenti me përfundim tragjik që ndodhi të hënën tek Ministria e Arsimit në Prishtinë nuk ishte i vetmi. Një ditë më parë...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, priti në takim përfaqësuesin special të qeverisë federale të Gjermanisë për vendet e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.