Kronika

Arrestohet një person në Obiliq, kishte vjedhur një biçikletë

Arrestohet një person në Obiliq, kishte vjedhur një biçikletë
08:33 | 14 Maj 2022

Një person është arrestuar dje në Obiliq, me dyshimin se kishte vjedhur një biçikletë.

Rastin në polici e ka lajmëruar ankuesi, pronar i biçikletës.

I arrestuari dyshohet të ketë kryer edhe disa vjedhje të tjera.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje” thuhet në njoftimin e policisë./FrontOnline

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera