Kronika

Arrestohet një person në Mitrovicë, bashkëjetoi me të miturën

Arrestohet një person në Mitrovicë, bashkëjetoi me të miturën
09:23 | 12 Maj 2022

Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka kryer veprën e lartcekur duke bashkëjetuar me një të mitur, në Mitrovicë.

Sipas raportit të policisë, me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka kryer veprën e lartcekur duke bashkëjetuar me personin e moshës se mitur viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera