×
 • Kronika
 • Kronika

  Arrestohet një grua në Aeroportin e Prishtinës, iu gjet drogë në çantë

  FrontOnline
  23 Dhjetor 2020

  Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”.

  E njëjta ishte ndaluar për kontrolle të detajuar dhe gjatë kontrollit në çantën e saj është gjetur një sasi me substancë narkotike e dyshuar Amfetaminë me peshë 0.81 gram.

  E dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

  Black Friday në NimiTV | 13 muaj abonim për vetëm 6€ muaji
  Nga Rubrika
  Kronika29 Maj 2024
  Një njëvjeçar ka humbur jetën në një aksident në Hajvali të Prishtinës. Nga Policia e Kosovës kanë dhënë detaje për Front Online....
  Kronika29 Maj 2024
  Policia konfirmon se sot rreth orës 11:30 ka pranuar informatën për një person të lënduar nga arma e zjarrit. Njësitet e nevojshme...
  Kronika29 Maj 2024
  Një rast i rëndë ka ndodhur sot në Hajvali, ku një fëmijë rreth 2-vjeçar ka humbur jetën pasi dyshohet se është goditur...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2024
  Gjatë vizitës zyrtare në Kanada, zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, është pritur në takim nga senatori,...
  Lajme29 Maj 2024
  Daut Haradinaj nga AAK-ja thotë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po përqan shqiptarët në Luginë. Haradinaj thekson se, kjo përçarje e...
  Lajme29 Maj 2024
  Fondi i Kosovës për Efiçiencë të Energjisë (FKEE) njofton të gjithë përfituesit e thirrjes “ZBATIMI I MASAVE TË EFIÇIENCËS SË ENERGJISË PËR...
  Lajme29 Maj 2024
  Deputeti i VV-së, Armend Muja, sa i përket zërave për koalicion PDK-LVV, tha se nuk ka ndonjë përafrim me partinë që udhëheqet...
  Sport29 Maj 2024
  Borussia e Dortmundit do të festojë në “Wembley” pavarësisht nga rezultati i finales me Realin e Madridit. Sipas tabloidëve britanikë klubi nga...
  Lajme29 Maj 2024
  Policia ka bërë të ditur se në kuadër të Njëjësisë Rajonale të Komunikacionit Rrugor në Gjakovë është themeluar një task forcë pjesë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.