Kronika

Arrestohet një femër në Fushë Kosovë, sulmoi vjehrrën e saj

Arrestohet një femër në Fushë Kosovë, sulmoi vjehrrën e saj
08:54 | 21 Shtator 2022

Një femër në Fushë Kosovë është arrestuar nga Policia pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj.

Rasti ka ndodhur të martën në orën 12:30 në Fushë Kosovës.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj kosovare”, thuhet në raport.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërkaq me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje./Front Online

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera