[wp-story]

Lajme

Aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan, një person dërgohet në emergjencë

Aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan, një person dërgohet në emergjencë
18:43 | 04 Tetor 2020

Një person ka pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në rrugën Prishtinë-Gjilan, konkretisht në fshatin Bresalc. I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Emergjente në Gjilan.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash mes dy veturave, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Këto informacione i ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, ismet Hashani.

“Një person është sjellë në Qendrën Emergjente në Gjilan për trajtim mjekësor. Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave, ndërsa me rastin po merret policia”, tha Hashani.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera