Kronika

Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë
18:30 | 04 Nëntor 2019

Një aksident në mes një veture dhe autobusi ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Podujevë, më saktësisht në fshatin Lluzhan.

Në vendin e ngjarjes është edhe Policia e Kosovës, mirëpo ende nuk dihen arsyet e këtij aksidenti.

Më poshtë mund të shihni pamje nga aksidenti. /Front Online/

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera