×
 • Vip
 • Vip

  “Ai më ka kërcënuar”/ Graciano debaton me Heidin, ndërhyn Romeo: O mashtrues

  FrontOnline
  12 Shkurt 2024

  Kutia e Pandorës, që u hap nga Graciano dhe çoi në nominim Romeon, Heidin dhe Lisin, ka ndezur tensionet mes tyre.

  Graciano e mori këtë vendim në shenjë hakmarrjeje për zgjedhjen e Romeos ndaj tij brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

  Gjatë debatit që ai kishte me Heidin, ndërhyri edhe Romeo, i cili e quajti mashtrues.

  Romeo: A i pafytyrë.

  Heidi: Ti ke një kurajo të paparë që thua këto gjëra.

  Graciano: Patjetër, pse për çfarë kam ardhur unë këtu, kot.

  Romeo: TI je më fallco këtu. Je djal pa dinjitet.

  Heidi: Ti luan lojën tënde në shpatullat e dikujt tjetër.

  Romeo: Po e luan në shpatullat e Heidit.

  Graciano: Unë bëra gjënë time.

  Heidi: Ti sot po më flet me të mira. Po dje pse u bëre si kafshë?

  Graciano: Se u solle ti si kafshë. Nuk u bëra si kafshë, por ai që ti ke në krah, që ke një pëlqim ose ku di unë, më kërcënoi dje.

  Romeo: O mashtrues. Çfarë kërcënimi?

  Heidi: Ti vazhdon ma heq trurin mua. Kur po flas unë, ti flet ende me Romeon, ndërkohë kur diskutojmë bashkë.

  Njoftimi i KEDS: Nesër në këto zona do të ketë punime
  Nga Rubrika
  Vip27 Shkurt 2024
  Erjola dhe Meritoni janë përfshirë në një debat të fortë me njëri-tjetrin në oborrin e shtëpisë, ku nuk kanë munguar ofendimet mes...
  Vip27 Shkurt 2024
  Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë. Njëri prej tyre do lë shtëpinë...
  Vip27 Shkurt 2024
  Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi nuk do të jetë më në KTV. Labi ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me televizionin...
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Dogana e Kosovës ka konfiskuar 90 palë atlete, që dyshohet se janë të falsifikuara si “NIKE”, “ADIDAS” e “AIR JORDAN”. Siç njofton...
  Sport27 Shkurt 2024
  Klubi katalunas, Barcelona ende shpreson në titullin kampion në La Liga për sezonin 2024/25 dhe kështu i ka vendosur vetes një objektiv...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Një tërmet me magnitudë 4.6 Rihter tronditi Turqinë pasditen e së martës. Sipas informacioneve të fundit të publikuara nga AFAD, tërmeti ndodh...
  Ekonomi27 Shkurt 2024
  Ish-zv/guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fatmir Gashi ka deklaruar se çështja e dinarit nuk është dashtë të bëhet pjesë e dialogut....
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Komisioneri Evropian për Zgjerim, Oliver Varhelyi tha sot pas takimit me presidentin malazez, Jakov Milatoviq se Mali i Zi është vendi kandidat...
  Vip27 Shkurt 2024
  Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë. Njëri prej tyre do lë shtëpinë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.