Lajme

Agjenda e Edi Ramës nesër në Kosovë

Agjenda e Edi Ramës nesër në Kosovë
23:19 | 28 Qershor 2020

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama do të vizitojë nesër Kosovën.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Rama takohet me thuajse të gjithë udhëheqësit e vendit, duke nisur nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kryeministri Avdullah Hoti, Kryeparlametnarja Vjosa Osmani si dhe liderët e partive.

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera