[wp-story]

Lajme

Agim Veliu cakton edhe një këshilltar

Agim Veliu cakton edhe një këshilltar
19:14 | 18 Qershor 2020

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka vendosur që të këshillohet ngë nënkryetari i Forumit Rinor të LDK-së, Faik Zekaj.

Kjo u bë e ditur në një postim në rrjete sociale nga vetë Zekaj.

Ai ka shkuar se do të punojnë me nder dhe përkushtim.

“Angazhimet politike çdo herë kërkojnë qëndrueshmëri! Falëminderit për besimin, do të punojmë më nder dhe përkushtim ✌?”, ka shkruar Zekaj.

Angazhimet politike çdo herë kërkojnë qëndrueshmëri! Falëminderit për besimin, do të punojmë më nder dhe përkushtim ✌?

Δημοσιεύτηκε από Faik Zekaj στις Πέμπτη, 18 Ιουνίου 2020

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera