Vip

Afrim Muçiqi në zi, humb personin e dashur të familjes

Afrim Muçiqi në zi, humb personin e dashur të familjes
17:15 | 07 Dhjetor 2022

Këngëtari i njohur Afrim Muçiqi ka humbur familjarin e afërt në ditën e sotme.

Këtë të mërkurë është ndarë nga jeta xhaxhai i këngëtarit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Afrimi përmes një postimi.

“Të nderuar familjare, miq, shokë e dashamirë,

Ju njoftojmë se sot me 7.12.2022, ndërroi jetë vëllau, axha dhe babai ynë Idriz Muçiqi”.

Për Stresin, Xhuli është spiune (VIDEO)

Të tjera