Bota/Rajoni

30-vjeçari plagos me thikë nënën e tij në Patos

30-vjeçari plagos me thikë nënën e tij në Patos
10:18 | 05 Korrik 2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos. Policia njofton se një 30-vjeçar ka plagosur me thikë nënën e tij 50-vjeçare.

Nuk dihen ende motivet, ndërsa e lënduara ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Fier, Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi K. Ç., 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit. /A2 CNN/

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera