Gjuha:
×
 • Sport
 • Sport

  Agim Ademi paraqitet në Policinë e Kosovës

  FrontOnline
  21 Mars 2023

  Raportohet se u lëshua urdhërarrest ndaj Agim Ademit dhe ai iku nga një hotel

  Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi para pak minutash është paraqitur në Policinë e Kosovës.

  Burime të ‘GazetaBlic Sport’ mësojnë se Ademi, i cili raportohet se kishte flet arrest ditën e sotme, para pak çastesh është paraqitur në Policinë e Kosovës në Prishtinë.

  “Ai është në Polici. Nuk është arrestuar, por ka shkuar vetë”, thonë burimet nga Policia e Kosovës.

  Pas pak do t’iu mbajmë të informuar se për çfarë bëhet fjalë më konkretisht.

  Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera
  Nga Rubrika
  Sport01 Qershor 2023
  Një nga sulmuesit më të mirë në botë, Harry Kane, ka refuzuar transferimin te Bayern Munich dhe po i afrohet një transferimi...
  Sport01 Qershor 2023
  Cristiano Ronaldo nuk ia doli të festonte titullin në Arabinë Saudite, ku u transferua në merkaton e dimrit, pasi ekipi i tij,...
  Sport01 Qershor 2023
  Hetuesit e UEFA-s kanë vendosur ta ndalojnë Barcelonën të luajë në Ligën e Kampionëve për një sezon, sipas mediumit spanjoll ABC. Prej kohësh...
  Të tjera
  Lajme02 Qershor 2023
  Zëvendës-kryeministrja e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla gjatë fjalimit të saj në seancën e Kuvendit ku po diskutohet për gjendjen në veri,...
  Lajme02 Qershor 2023
  Ministri i Administrimit dhe Pushtetit Lokal (MAPL), Elbert Krasniqi, në seancën e Kuvendit të Kosovës, ka bërë të ditur se dy kryetarët...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, është takuar me ambasadorin amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier. Ai tha se raportet e Kosovës me ShBA-në...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Kuvendi Kombëtar i Republikës Srpska mirëpret të drejtën e Serbisë për të mbrojtur të drejtën për mbijetesë të popullit serb në Kosovë...
  Lajme02 Qershor 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, ka folur në seancën e veçantë në Kuvend, e cila është thirrur për...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, tha se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mundur ta “fusë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.