×
 • Sport
 • Sport

  ​Shqipëri – Kosovë, mbyllet pjesa e parë me epërsinë e vendasve

  FrontOnline
  11 Nëntor 2020

  Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës e cila po zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”.

  Kombëtarja e Shqipërisë është në epërsi minimale 1-0 me golin e realizuar në minutën e 31’ të ndeshjes nga Bekim Balaj i cili pranoi një top në zonë nga Ozuni.

  Në përgjithësi po zhvillohet një lojë pa shumë raste shënimi dhe e kujdesshme nga të dy skuadrat.

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Sport27 Shkurt 2024
  Adrian Bajrami ka rinovuar kontratën me Benfican. Ai është pjesë e ekipit të dytë – Benfica B. Qendërmbrojtësi shqiptar zgjati kontratën deri...
  Sport27 Shkurt 2024
  Barcelona raportohet se është e gatshme t’i ofrojë Adrien Rabiotit një kontratë dyvjeçare. Mesfushori mund t’i bashkohet Barçës si lojtar i lirë...
  Sport27 Shkurt 2024
  Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka një arsye të vërtetë për shqetësim pasi klubi duket se do të humbasë mbi 100...
  Të tjera
  Vip27 Shkurt 2024
  Pas debateve të forta në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë nisur dhe rrëfimet personale. Rike Roçi teksa bisedonte me Julin ndau...
  Sport27 Shkurt 2024
  Adrian Bajrami ka rinovuar kontratën me Benfican. Ai është pjesë e ekipit të dytë – Benfica B. Qendërmbrojtësi shqiptar zgjati kontratën deri...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Vendimi për dinarin serb është vendim politik, sipas analistit politik, Imer Mushkolaj, edhe pse, sipas tij, askush nuk e konteston se vendimi...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka shkruar për vizitën e disa deputetëve të Bundestagut gjerman në Kosovë. Ata për dy...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Aksidenti me përfundim tragjik që ndodhi të hënën tek Ministria e Arsimit në Prishtinë nuk ishte i vetmi. Një ditë më parë...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, priti në takim përfaqësuesin special të qeverisë federale të Gjermanisë për vendet e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.