×
 • Vip
 • Vip

  Xhuli dhe Blero shfaqen bashkë në Cyrih

  FrontOnline
  21 Prill 2024

  Xhuli dhe Blero janë dy personazhe të njohura në vendin tonë.

  Të dy përjetuan një aventurë të njejtë, rrugëtimin në “Big Brother”.

  Por dyshja tani shihen së bashku në Cyrih, ku pran tyre ishte edhe modeli i njohur Reshat Alija.

  Ishte takim rasti apo po planifikojnë diçka së bashku?!

  KEDS vendos 17 trafo të reja në daljen e Ponoshecit të Gjakovës
  Nga Rubrika
  Vip25 Maj 2024
  Mbrëmja e së shtunës do të shpallë fituesin e edicionit të tretë të “BBV3”. Sakaq, teksa ka krijuar një pyetësor Lori Hoxha...
  Vip25 Maj 2024
  Një moment që erdhi si befasi dhe nuk pritej, ishte eliminimi i radhës i cili është më ndryshe se herët e tjera....
  Vip25 Maj 2024
  Një nga finalistët që u eliminuar nga ‘BBVA’ është Meriton Mjekiqi. Teksa ishte në studio atë e ka befasuar nëna e tij....
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Kah ikën u panë, e si dolën nuk dihej. Megjithatë, 8 muaj pas, në aleancën më të fuqishme në botë, do të...
  Sport25 Maj 2024
  Kaiserslautern dhe Bayer Leverkuseni po përballen në kuadër të finales së Kupës së Gjermanisë për sezonin 2023/2024. ‘Aspirinat’ e kanë gjetur veten...
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën dy persona janë vrarë pasi një dyqan i mbushur me njerëz në qytetin ukrainas të Kharkiv u godit nga sulmet...
  Lajme25 Maj 2024
  Me një organizim nga PDK-ja, sot në Finlandë, u themelua Këshilli për Organizimin e Kuvendit të partisë atje. Ky këshill prej 24...
  Lajme25 Maj 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, në kuadër të vizitës zyrtare në Uashington D.C mbajti një ligjëratë...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka bërë të ditur se me ftesë të Federatës së Çiklizmit të Kosovës dhe grupit...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.