×
 • Lajme
 • Lajme

  Vranët dhe reshje shiu sot, bien temperaturat maksimale

  FrontOnline
  21 Nëntor 2023

  Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

  Në viset e larta malore me lartësi mbidetare mbi 1000 m do të ketë kushte për reshje bore.

  Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-9 gradë Celsius

  Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes, veriperëndimit dhe jugperëndimit e lehtë dhe lokalisht e fortë./Front Online

  Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë
  Nga Rubrika
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i Zubin Potok, Izmir Zeqiri ka thënë se është i gatshëm të përkrahë çfarëdo rezultati nëse kërkesa e serbëve për shkarkimin...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Shaban Murseli, babai i Naimit i cili po dyshohet se organizoi vrasjen e gruas së tij Liridona Ademaj, ka folur për gjendjen...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me Shefin e Stafit të tij, Luan Dalipi, dhe këshilltaren e Ministrisë së Arsimit, Shkencës, Teknologjisë...
  Të tjera
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Katër kandidatë janë kualifikuar për debatin e katërt presidencial të partisë republikane amerikane (GOP), i cili zhvillohet të mërkurën mbrëma në Alabama,...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Forcat izraelite intensifikuan të martën ofensivën kundër militantëve të Hamasit në Rripin e Gazës, duke u përqëndruar gjithnjë e më shumë në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Banorët kanë pastruar dhomën e gjumit. Secili nga banorët ka rregulluar diqka. Santiana dhe Ylli gjatë pastrimit kanë biseduar me njëri-tjetrin. Për...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Vrasja e 30 vjeçarës, Liridona Ademaj më 29 nëntor ka tronditur Kosovën. Ajo u vra në fshatin Bërnicë të Prishtinës pas orës...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Ardi dhe Shqipja kanë biseduar me njëri-tjetrin. Në një moment Ardi i ka thënë Shqipës se “sot e kam vendos me të...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Kaderi ka biseduar me Ardin dhe Blerandon. Ajo ka biseduar në lidhje me fillimet e saj kur ka hyrë në shtëpi. Gjithashtu...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.