[wp-story]

Sport

Vjen reagimi i parë i Mërgim Vojvodës pas golit të parë me Torinon

Vjen reagimi i parë i Mërgim Vojvodës pas golit të parë me Torinon
12:35 | 04 Maj 2021

Futbollisti i Kosovës, Mërgim Vojvoda e shënoi mbrëmë golin e parë në fanellën e Torinos.

Mbrojtësi drenicas shënoi në fitoren 1:0 ndaj Torinos, për t’ia mbajtur gjallë shpresat skuadrës së tij për mbijetesë, shkruan FrontOnline.

Tashmë ka ardhur reagimi i parë i Vojvodës në rrjetet sociale pas ndeshjes së djeshme.

Ai është shprehur tejet i lumtur me këtë gol.

“Çfarë kënaqësie ta shënoj golin e parë për skuadrën. Le të vazhdojmë kështu”, ka shkruar Vojvoda./FrontOnline/

Che piacere segnare il mio primo gol per 🐂♥️ continuiamo così #forzatoro Alhamdoulilah

Posted by Mergim Vojvoda on Tuesday, May 4, 2021

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera