Lajme

Vdes vëllai i Isa Mustafës

Vdes vëllai i Isa Mustafës
09:03 | 06 Tetor 2022

Ka vdekur vëllai i ish-kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, Ragipi.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot më 6 tetor, në ora 15:30 në varrezat e qytetit në Prishtinë (Dragodan).

64-vjeçari po vuante nga një sëmundje.

“Familjarë dhe miq të nderuar

Me dhembje të thellë ju njoftojmë se sot në mëngjes, pas një sëmundje të rëndë, ndërroi jetë në moshën 64 vjeçare, axha, Ragip Mustafa.

Varrimi do të bëhet sot, më 6 tetor, në varrezat e Arbërisë -Prishtinë, në ora 15:30.

E pamja (ngushëllimet) do të jenë në Prapashticë, në shtëpinë e familjes Mustafa në tre ditët e ardhshme”.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera