×
 • Kronika
 • Kronika

  Vdes kirurgu nga Peja, Hysen Mazrekaj

  FrontOnline
  23 Maj 2024

  Spitali i Përgjithshëm i Pejës ka njoftuar se ka vdekur kirurgu, Hysen Mazrekaj .

  Në njoftimin e këtij spitali thuhet se mbledhja komemorative për të ndjerin mbahet nesër në ora 12:00.

  “Me pikëllim morëm lajmin për vdekjen e Dr. Hysen Mazrekaj – Kirurgut të mirënjohur që për dekada ju shërbyeu pacientëve në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë”.

  “Mbledhja komemorative për të ndjerin mbahet nesër në ora 12 në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Spitali i Përgjithshëm në Pejë shpesh ngushëllimet më të sinqerta familjes Mazrekaj”, thuhet tutje në njoftimin spitalit.

  FITO 10.000 EURO ME PAKO PREMIUM PLUS!
  Nga Rubrika
  Kronika15 Qershor 2024
  Është arrestuar një burrë në Lipjan, i cili dyshohet se ka rrahur motrën e tij. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, rasti...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një i dyshuar është arrestuar të premten pasi kishte rrëmbyer një person dhe që për lirimin e tij kërkonte 30,000 euro nga...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një përleshje fizike ka ndodhur ditën e premte mes dy personave në Han të Elezit. Policia njofton se një person ka pësuar...
  Të tjera
  Lajme15 Qershor 2024
  Nga 170 euro sa ishte vitin e kaluar, çmimi i një kurbani në Kosovë këtë vit ka shkuar në 350 euro. Shitësit...
  Lajme15 Qershor 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Imri Ahmeti se iniciativa e fundit për të shkuar në zgjedhje, ka qenë lojë...
  Sport15 Qershor 2024
  Sot Shqipëria do të përballet me Italinë në “Signal Iduna Park”, stadiumin e Dortmundit, duke filluar nga ora 21:00. Pra kanë mbetur...
  Lajme15 Qershor 2024
  Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. IHK njofton se temperaturat minimale...
  Lajme15 Qershor 2024
  Sot do të zhvillohet një aksion simbolik para objektit të ri të Spitalit në Ferizaj. Këtë aksion e kanë ndërmarrë Rinia Demokratike...
  Sport15 Qershor 2024
  Kampionati Evropian i futbollit 2024 ka filluar të premten, më 14 qershor, me ndeshjen hapëse të Grupuit A, mes nikoqires Gjermanisë dhe...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.