Lajme

Vazhdojnë dorëheqjet nga LVV, largohet nga partia anëtari i kryesisë në Mitrovicë

Vazhdojnë dorëheqjet nga LVV, largohet nga partia anëtari i kryesisë në Mitrovicë
11:18 | 21 Tetor 2021

Pas humbjes së zgjedhjeve lokale në Mitrovicë, ka dhënë dorëhqjen anëtari i Krysisë së VV-së në Mitrovicë, Mergim Behrami.Behrami ka bërë të ditur se arsye e largimit vjen për shkak të angzhimeve personale.

“U jam falëmderues secilit aktivistë brenda Lëvizjes të cilët, me dallime të vogla, kanë qenë të gjithë të respektueshëm në raport me mua dhe gjithashtu besoj dhe shpresojë të mos kem bërë dikë të dihet keq nga unë në rrethana të caktuara për gjatë këtij rrugëtimi 5 vjeçar” shkruan ai në Facebook.

Postimi i plotë:

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera