Lajme

Tym i madh te Rrethi i Flamurit në Prishtinë

Tym i madh te Rrethi i Flamurit në Prishtinë
10:57 | 24 Qershor 2021

Një sinjalizues i Gazetës Sinjali ka dërguar një video ku shihet tym i madh te Rrethi i Flamurit në Prishtinë.

Ndonëse ende nuk dihet se çfarë është djegur dhe nëse ka të lënduar apo dëme, ajo që shihet në pamjet e dërguara nga sinjalizuesi është tymi i madh.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera