×
 • Vip
 • Vip

  “Ty të ka hup topi” përplasen në debat Ganiu dhe Blerando

  FrontOnline
  01 Dhjetor 2023

  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Ganiu mbrëmë kanë debatuar me njëri-tjetrin.

  Blerando e pyeti se a mendon ai që publiku e gjykon Ganiun apo Visarin, ku Ganiu ia kishte kthyer që Ganiun e donë publiku, por për Blerandon kjo nuk kishte logjikë.

  Ndërsa Ganiu tha se “ai do të dal i fuqishëm nga ky format”.

  Pas kësaj Blerando ia ktheu se “shpreson të ndodhi kjo gjë, pasi sipas tij Ganiut ika humbur topi”.

  Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Prince Coffee House tani edhe në Lipjan
  Nga Rubrika
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Këshilltari në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në...
  Lajme29 Shkurt 2024
  KFOR-i ka bërë të ditur se një person me armë zjarri (lodër) në veri të Mitrovicës sot pasdite ka filluar të sillej...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Parlamenti Evropian (PE) ka thënë në një rezolutë që e miratoi të enjten se besueshmëria e Bashkimit Evropian (BE) dëmtohet nga mungesa...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Për një kohë shumë të gjatë është aluduar e akuzuar se “komisarja” e fortë e Lëvizjes Vetëvendosje nga Shqipëria, Dejona Mihali, qëndron...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.