×
 • Vip
 • Vip

  Theu rregullin, fermeri del nga ‘Ferma VIP’, zgjedhja e vështirë që i dha Agai

  FrontOnline
  15 Maj 2024

  Gledisi, i njohur ndryshe si Buçko ka thyer rregullat e vendosura nga Agai në “Ferma VIP”.

  Për këtë shkelje, Agai ka marrë një vendim të vështirë.

  Pasi Buçko hapi një zarf që nuk duhej, në spektaklin e sotëm Fjoralba i komunikoi diçka.

  ”Të heqësh dorë nga gara përfundimisht, ose të shkosh në Arameras”.

  Buçko ishte i vendosur në zgjedhjen e tij dhe zgjodhi të shkonte në ishull. Por qëndrimi i tij në Arameras nuk i siguron qëndrim në “Ferma VIP”. Buçko mund të jetë në ishull me një nga fermerët që do eliminohet mbrëmjen e kësaj të hëne, nëse publiku vendos që ti çoj atje.

  KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Vip25 Maj 2024
  Dafina Zeqiri muaj më parë ka bërë publike romancën e saj me Kreshnik Gjergjin e cila u komentua mjaftë shumë. Çifti kanë...
  Vip24 Maj 2024
  Prej disa kohësh është zhdukur nga rrjetet sociale duke marrë pushim nga jeta publike dhe kjo me arsye. Prive zbulon se Arta...
  Vip24 Maj 2024
  Mbrëmjen e së enjtes, disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania 3” u futën brenda për t’iu bashkuar festës së ditëlindjes...
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Aplikimi i Kosovës për të qenë anëtare e asocuar në Asamblenë Parlamentare të NATO-s do të jetë në agjendë në takimin e...
  Lajme25 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2468 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...
  Lajme25 Maj 2024
  Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka ftuar qytetarët të cilët planifikojnë të udhëtojnë përmes pikave kalimeve kufitare me Serbinë, që të shtunën...
  Lajme25 Maj 2024
  Blakaj: Institucionet s’kanë bërë mjaftueshëm për dokumentimin e krimeve të luftës, shumë prova janë zhdukur Institucionet e Kosovës po fajësohen se nuk...
  Lajme25 Maj 2024
  Moti sot parashihet të jetë i vranët dhe dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihen të sjellin...
  Lajme25 Maj 2024
  Regjistrimi i popullsisë, Kastrati: Kemi kaluar shifrën prej 1.5 milion Dje në Kosovë ka përfunduar procesi i regjistrimit të popullsisë, ekonomive familjare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.