×
 • Vip
 • Vip

  “Të të vijë turp që flet për femrat që shkojnë në Dubai” – Sara Karaj e ashpër me Ilnisa Agollin

  FrontOnline
  28 Shkurt 2024

  Ilnisa Agolli dhe Sara Karaj kanë patur një debat të ashpër me njëra-tjetrën.

  Kjo nisi që me hyrjen e modeles pasi gazetarja mendoi se dëshiron të hyjë mes saj dhe Meritonit.

  Teksa sot (e mërkurë) po qëndronin së bashku në oborr, Ilnisa ia ka përmendur Dubain.

  “Je në Dubai këtu moj, o Dubai. Nuk është me pushime në Dubai”, iu drejtua ajo.

  Kjo fjalë e revoltoi modelen, e cila i është kthyer ashpër për shkak të mendimit që ka për të.

   

  “Ty të të vijë turp që flet për Dubain, të të vijë turp që flet për femrat që shkojnë në Dubai”, u shpreh ajo.

  E njëjta theksoi: “Kështu lloj femre je ti. Nuk ke një shoqe në shtëpi. Flet për femrën në Dubai, turp”. /Telegrafi/

  Stresi thotë se Vivien s’ka fuqi pa Getinjon, pajtohet Lugati
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Vip13 Prill 2024
  Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të Big Brother. I ftuar në “Cherry on...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot serbin, Sreçko Sofronijeviq, dhe të njëjtit i është caktuar masë ndalimi prej 48 orësh. Arrestimi i tij...
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Vip13 Prill 2024
  Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të Big Brother. I ftuar në “Cherry on...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Ministri teknik i Punëve të Brendshme i Maqedonisë së Veriut, Pançe Toshkovski deklaroi se atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente....
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Presidenti amerikan, Joe Biden pret që Irani të sulmojë Izraelin “më shpejt sesa vonë”, pasi frika rritet për hakmarrjen iraniane mbi një...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.