Bota/Rajoni

Të gjithë mendojnë se ajo është në të njëzetat, por është shumë më e vjetër dhe ka 3 fëmijë! – VIDEO

Të gjithë mendojnë se ajo është në të njëzetat, por është shumë më e vjetër dhe ka 3 fëmijë! – VIDEO
10:45 | 04 Gusht 2021

Disa njerëz janë me të vërtetë me fat që duken shumë më të rinj se sa janë – le të kujtojmë, të themi, Jennifer Lopez ose Elizabeth Harley, transmeton FrontOnline.

Megjithatë, nuk është aq befasuese kur të famshmit duken kështu sepse të gjithë e dimë se ushtri të tëra njerëzish punojnë për ta, ata gjithashtu kanë kohë dhe para për të ushqyer, dhe shpesh pak “ndihmë” me operacionet plastike.

Sidoqoftë, kur një grua “e zakonshme”, e cila nuk është një personazh publik, duket shumë më e re se sa është në të vërtetë, atëherë është një surprizë.

@manilisajane

Guess my age before the revel and see if you get it right #foryou #superspy

♬ International Super Spy – Dylan 🧍🏻

Manny Lisa Jane, nënë e tre fëmijëve, tronditi të gjithë në TikTok kur zbuloi se sa vjeç është, dhe disa ende nuk e besojnë. Ajo thotë se askush nuk mund ta marrë me mend sa vjeç është. “Njerëzit mendojnë se jam 20 vjeçe”, thotë ajo, duke i buzëqeshur kamerës, dhe më pas zbulon, “Unë jam në të vërtetë 43 vjeçe dhe kam tre fëmijë”.

Kjo i habiti plotësisht njerëzit në këtë rrjet social, dhe shumë ende nuk e besojnë. “Nëse jeni 43 vjeçe, unë jam Ariana Grande”, “Unë do të thoja që jeni 15-18 vjeç. Unë dua të shoh letërnjoftimin tuaj!”, “Po, nuk ka asnjë mënyrë që ta besoj këtë”, janë disa nga komentet./FrontOnline/

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera