×
Etiketë: zbatohen
Lajme19 Qershor 2020
Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj ka raportuar sot në komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale. Para anëtarëve të Komisionit, Zemaj ka thënë se me të marrë mandatin, është ballafaquar me numër të madh...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.