×
Etiketë: vendndodhjen
Lajme30 Shtator 2020
Sekretari i OVL-UÇK’së, Faton Klinaku ka bërë të ditur sot se është ftuar nga Specialja. Megjithatë, ai ka thënë se nuk do t’i përgjigjet kësaj ftese, duke thënë se nuk ia njeh mandatin kësaj gjykate....
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Policia ka vendosur në dispozicion shumën 10 mijë euro, për këdo që do të japë informacion të vlefshëm që do çojë në lokalizimin dhe kapjen e Talo Çelës, 49 vjeç, lindur dhe banues në Elbasan....
Lajme26 Qershor 2020
Misioni i EULEX-it në Kosovë, ka mohuar se ka arrestuar anëtarin e AAK-së, Adem Zogjanin, i cili dje është dërguar në Hagë. “Misioni Evropian për Rend dhe Ligj në Kosovë (EUELX) nuk e ka arrestuar...
Lajme26 Qershor 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ende nuk ka folur për media qëkur u ngrit aktakuzë ndaj tij nga Specialja, të mërkurën. Ai ishte rrugës për Washington kur aktakuza u publikua, për çka anuloi vizitën. Radio...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.