×
Etiketë: vendlindje
Vip29 Gusht 2020
Në Mal të Zi më 30 gusht do të mbahen Zgjedhjet Parlamentare. Partitë shqiptare do të dalin me dy lista zgjedhore pasi nuk kanë arritur t’i tejkalojnë mosmarrëveshjet për t’u bashkuar në një listë të...
Lajme19 Korrik 2020
Presidenti i Kosovës ka kaluar pasditen e kësaj të diele me prindërit e tij në fshatin e lindjes. Ai nga Buroja ka publikuar fotografi, duke treguar se këtë pjesë të ditës së bashku me babanë...
Bota/Rajoni11 Korrik 2020
Kosovarët që jetojnë dhe veprojnë në Itali e që kanë planifikuar të vijnë për pushime në Kosovë, u është kërkuar që të vetizolohen për dy javë pasi të kthehen në Itali. Ky është rregull i...
Lajme28 Qershor 2020
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është kthyer në vendlindjen e tij. Këtë e ka bërë të ditur vet Thaçi duke postuar një fotografi me prindërit e tij në Facebook.

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.