×
Etiketë: valleve
Lajme28 Qershor 2020
Ndahet nga jeta mjeshtëri i valleve popullore Besim Zekthi. Lajmin e ka bërë me dije Teatri Kombëtar i Operës, Baletit dhe Ansamblit Popullor “Teatri Kombëtar i Operës, Baletit dhe Ansamblit Popullor, me hidhërim të thellë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.