Gjuha:
×
Etiketë: vaditës
Lajme29 Qershor 2020
Banorët e fshatit Seman protestuan përpara zyrave të njësisë administrative për ujin vaditës, i cili mungon prej vitesh. Thatësira dhe temperaturat e larta po dëmtojnë të mbjellat në fshatrat e kësaj zone. Sistemi vaditës në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.