×
Etiketë: tretën
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Bjellorusia është përballur me protesta në rrugë për të tretën natë me radhë, ndërkohë që kandidatja për presidente, Svyatlana Tsikhanouskaya është larguar në Lituani, meqë është rritur shtypja qeveritare ndaj pakënaqësive të opozitës. Ajo ka...
Lifestyle07 Gusht 2020
Mënyra se si stomaku përballet me një ushqim të caktuar ndikon shumë në preferencën ushqimore në të ardhmen. Sistemi tretës është tejet delikat e duhet trajtuar mirë. Në këtë artikull do të mësoni për listën...
Lajme30 Qershor 2020
Për të tretën herë me radhë ka dështuar të nis rigjykimi ndaj të akuzuarit për vrasje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje, Kreshnik Haliti. Ai akuzohet se në mars të vitit 2017, për shkak të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.