×
Etiketë: trajkoviq
Bota/Rajoni16 Qershor 2020
Politikania serbe Rada Trajkoviq tha se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nuk është një negociator i mirë, por e paraqiti Serbinë si një tavolinë suedeze nga e cila të gjithë marrin atë që duan, dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.