×
Etiketë: tatuazh
Vip16 Korrik 2020
Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta janë shumë të diskutuar në media dhe rrjetet sociale për lidhjen e tyre. Ata bëjnë shpesh udhëtime bashkë, teksa nuk i kursejnë...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Autoritetet italiane kanë dëbuar një 35-vjeçar shqiptar pasi kishte në gjoks një tatuazh me fytyrën e terroristit famëkeq Osama Bin Laden. Mediat vendase shkruajnë se ai konsiderohej si nxitës i ideologjisë xhihadiste me tatuazh portretin...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.