Gjuha:
×
Etiketë: sigurohemi
Lajme24 Korrik 2020
Presidenti Thaçi dhe kryeministri Hoti kanë mbajtur sot një takim, teksa pas të njëjtit janë deklaruar para mediave. Kryeministri Hoti tha se ka informuar presidentin për takimet që ka pasur deri tash. Duke folur për...
Lajme19 Qershor 2020
Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj ka raportuar sot në komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale. Para anëtarëve të Komisionit, Zemaj ka thënë se me të marrë mandatin, është ballafaquar me numër të madh...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.