×
Etiketë: shtyjë
Lajme21 Shtator 2020
Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB), për shkak të krizës globale të krijuara nga pandemia COVID-19, sot do të shënojë “online” hapjen e sesionit të 75-të të Asamblesë së Përgjithshme, duke lënë kështu në kujtesë,...
Lajme03 Shtator 2020
Emisari Special i Presidentit Donald Trump, Richard Grenell ka thënë se Kosova dhe Serbia meritojnë normalizim të ekonomisë si shansë për të krijuar një ekonomi që sjellë përfitim. Grenell ka shkruar në Twitter se është...
Lajme25 Qershor 2020
Përfaqësuesi i posaçëm i SHBA-së për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell ka diskutuar me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, për situatën e krijuar pas ngritjes së akuzës nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.