×
Etiketë: shmangësh
Opinione30 Qershor 2020
Shoqëritë perëndimore aktualisht janë të mbërthyera nga ideja se ne po hyjmë në një luftë të re të ftohtë, kësaj here mes Shteteve të Bashkuara dhe Kinës. Kjo narrativë ka filluar të dominojë për shkak...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.