×
Etiketë: shkëmbejnë
Lajme03 Shtator 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj dhe Avokati i Popullit, Hilmi Jashari u takuan sot.Këtë e tregoi ministri Zemaj përmes një postimi në facebook. Ai tha se shkëmbyen pikëpamjet për qeverisjen dhe administrimin e mirë. Sipas...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.