×
Etiketë: shkaktuan
Lajme22 Shtator 2020
Albin Kurti, kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje dhe ish-kryeministër i Kosovës i ka përmendur në DESKU të KTV-së dy momente të qeverisjes së tij, për të cilat ka thënë se ka shkaktuar panik te kundërshtarët politikë....
Kronika22 Gusht 2020
Personat e dyshuar për zjarrvënien e shkaktuar muajin e kaluar në Babush të Ferizajt, dërgohen para organeve të drejtësisë Policia e Kosovës ka arritur t’i identifikojë dhe dërgojë para drejtësisë personat e dyshuar për zjarrvënien...
Lajme13 Korrik 2020
Gjykata Supreme i ka refuzuar kërkesat për mbrojtje të ligjshmërisë së paraqitura nga të dënuarit Ismet Deva dhe Bit Shala, duke lënë kështu në fuqi dënimet e shqiptuara ndaj tyre nga shkalla e parë. Deva...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.