×
Etiketë: shengen
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...
Lajme24 Qershor 2020
Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, ka përmirësuar deputetët opozitarë në seancën ku po flitet për bisedimet Kosovë-Serbi, që do të vazhdojnë nga 27 qershori në Washington. Ai tha se “shenzhen” dhe “shengen” janë terme krejt...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.