Gjuha:
×
Etiketë: schallenberg
Lajme19 Qershor 2020
Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla, ka bërë të ditur se ka biseduar në telefon me homologun austriak Alexander Schallenberg, për të diskutuar vizionin e partneritetit afatgjatë bilateral dhe të ardhmes sonë evropiane. “Shpreha...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.