×
Etiketë: samadrexhë
Lajme17 Korrik 2020
Në Samadrexhë të Vushtrrisë, sot është bërë përurimi i palestrës sportive, që është investim i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit e që ka kushtuar 860 mijë euro. Në ceremoninë e inaugurimit te palestrës sportive,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.